Fejlesztő (C/C++)

Hirdető megnevezése:
BEKO Engineering Kft.
Település/régió:
Budapest

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

27 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Feladatok:

  • Hardware közeli C/C++ fejlesztés
  • Sustaining/Maintenance/Feature development feladatok: fejlesztés, hibakeresés, tesztelés, dokumentálás, egyeztetés (3rd party) beszállítóval
  • Test scriptek írása: (Tcl, Bash, Perl, Expect, Python)
  • Kapcsolattartás angol illetve magyar nyelven

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
  • Legalább 2 év C/C++ szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Scriptek írásában szerzett tapasztalat
  • Verziókezelő rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek
  • IP/IP routing ismeretek
  • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete

Előnyt jelent:

  • Beágyazott rendszerek területén szerzett tapasztalat
  • Tesztelési, teszt automatizálási tapasztalat (ISTQB)
  • Python, Java, Perl ismeret
  • HW architecktúra ismeret

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok
  • Kiemelékedő juttatási csomag

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol  nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi  e-mail címre: job@beko.hu .