Szoftverfejlesztő (beágyazott rendszerekhez)

Hirdető megnevezése:
BEKO Engineering Kft.
Település/régió:
Budapest

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata.

Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

27 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Szoftverfejlesztő

(beágyazott rendszerekhez)

Feladatok:

  • Autóipari beágyazott rendszerek fejlesztése low level implementációtól a modell alapú fejlesztésig
  • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
  • Ügyféligények, követelmények elemzése, vizsgálata
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség
  • Legalább 1 év beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
  • C szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás
  • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete

Előnyt jelent:

  • Több éves beágyazott szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • ISO 26262 ismerete
  • ASPICE, V-Model ismerete
  • ISTQB vizsga
  • ClearCase, UML ismerete
  • Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Albérleti és / vagy utazási költségtérítés
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Job rotation a változatos és iparág-specifikus projektek között
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési programok
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol  nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi  e-mail címre: job@beko.hu .